Witamy na stronie firmy SKF - Systemy Kas Fiskalnych

Prowadzisz firmę, potrzebujesz skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę? Myślisz o szybkiej i sprawnej obsłudze klienta detalicznego bądź hurtowego?


O FIRMIE
icon

SKF - Systemy Kas Fiskalnych - kompleksowe wsparcie dla każdego biznesu.

Zadowolenie Klientów jest podstawowym celem, który przekłada się na sukces naszej firmy. Wyspecjalizowana kadra z długoletnim doświadczeniem oraz oferowanie nowoczesnych produktów, usług, jak również proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe to kolejne istotne elementy naszej polityki działania.

Firma SKF-Systemy Kas Fiskalnych Piotr Nowak powstała w 1997 roku. Od początku funkcjonowania zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań i narządzi wspomagających obsługę klienta, logistykę oraz zarządzanie firmą.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, sprzedaż, wdrażanie, serwis urządzeń i oprogramowania oraz stałą pomoc. Posiadając duże doświadczenie proponujemy pomoc w wyborze urządzeń, aby jak najlepiej pasowały do specyfiki i potrzeb Państwa działalności. Zapewniamy opiekę oraz systemy rabatowe dla stałych Klientów. Chętnie służymy naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Ponadprzeciętny, profesjonalny poziom wykonanych usług oraz długoletnia ścisła kooperacja zaowocowała osiągnięciem wielu statusów handlowych i serwisowych.

icon

Masz pytania? Zadzwoń.

Nasz doradca spotka się z Państwem w dogodnym terminie.

tel: +12 257-03-00